تماس با ما

351-919-841-025+

Porto - Portugal

info@seeyouinportugal.com

دفتر پرتغال

Rua de Guerra Junqueiro 417

4150-389

Porto – Portugal

دفتر تبریز

جاده تبریز به صوفیان، شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، خیابان ایران، شرکت پارمیس مبل تبریز

تلفن: 90 – 66387 324 041

کدپستی: 1646 915 518

دفتر کرج

کرج، فلکه اول گوهردشت، برج نیکامال، طبقه 8 واحد 4

تلفن: 8 – 56957 342 026

تلفن: 56875 342 026

کدپستی: 2887 498 314

زندگی در پرتغال

مهاجرت به پرتغال

کشور پرتغال به عنوان یکی از امن ترین کشورها نه فقط در قاره اروپا بلکه در جهان به یکی از مقاصد ایده آب برای مهاجران تبدیل شده است. از سوی دیگر بالا بودن کیفیت زندگی در آنجا در کنار مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی که همگی در کنار هم می تواند تضمین کننده یک زندگی آرام و مطلوب باشد زمینه را برای اقبال و تمایل بسیاری برای انتخاب این کشور برای زندگی فراهم کرده است.
نکته اینجاست که بر خلاف خیلی از کشورهای مهاجرپذیر، کسب درآمد در پرتغال مستلزم هزینه کردن بیشتر نیست. در واقع در این کشور با هر درآمدی می توانید زندگی ای معقول و مرفه برای خودتان بسازید.
با این نوشتار همراه باشید چون See You in Portugal در مسیر مهاجرت به پرتغال از صفر تا صد همراهتان خواهد بود و بهترین ها برای شما را پیش رویتان می گذارد.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال

مهاجرپذیری

اگر خاطرتان باشد از مهمان نوازی پرتغالی ها و خون گرم بودنشان زیاد گفتیم. بنابراین می توانید با خیال راحت به این کشور مهاجرت کنید و دست کم نگران حس غربت و احساس تنهایی در مملکت غریب نباشید. فارغ از جشن و سرور همیشگی در این کشور که همیشه بهانه ای برای شادی دارند، به جهت فرهنگ غالب در این سرزمین ارتباط خوب و راحتی با مهاجران وارد شده به کشورشان دارند. این حس امنیت و دوستی سبب می شود تا اگر تازه وارد هستید دغدغه کمتری در خصوص پیدا کردن خانه یا شغل داشته باشید.
از سوی دیگر مردم پرتغال بسیار تحصیل کرده هستند و نیمی از آنان قادرند دست کم به یک زبان خارجی (عمدتا انگلیسی) صحبت کنند، پس از بابت ارتباط برقرار کردن با آنها پیش از اینکه به زبان پرتغالی مسلط شده باشید خیالتان راحت باشد. و یک خبر خوب دیگر پرتغالی ها سنتی دیرینه در خوش آمدگویی به خارجی ها دارند و از آنها استقبال می کنند.

مهاجرت به پرتغال

آمار مهاجران

مهاجرت به کشور پرتغال به ویژه از زمانی که این کشور به عضویت اتحادیه اروپا درآمد افزایش یافت.البته در سال 2008 به دلیل بحران مالی جهانی این امر تاحدی با کاهش رو به رو شد اما در مرحله بعد از آن با رشد چشمگیر مهاجرت به پرتغال مواجه شدیم. از منظر مقایسه ای، تاثیرات مشترک رشد مهاجرت و رکود مهاجرت به معنای آن است که پرتغال در حال حاضر یکی از جذاب ترین کشورهای اتحادیه اروپا به عنوان مقصد برای مهاجران به شمار می رود.
بر اساس آمار جهانی مهاجرت به پرتغال با روندی صعودی از سال 2013 آغاز شده و حدود 120000 مهاجر به آن کشور عزیمت کرده اند. در این میان گفتنی است که در کشور پرتغال بحث مهاجرت بیشتر از اینکه به سیاست های مهاجرت بستگی داشته باشد، بستگی به تغییرات در اشتغال زایی دارد.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال

رضایت مهاجران

هر کشوری ویژگی های خاص خود را دارد و همین ویژگی هاست که میزان رضایتمندی از زندگی در یک کشور را افزایش یا کاهش می دهد.
در این میان پرتغال بنا به آمار توانسته شرایط خوبی را در راستای ارتقای کیفیت زندگی مردمش فراهم کند و همین امر سبب شده تا کسانی که این کشور را برای مهاجرت انتخاب کرده اند از کیفیت زندگی خود راضی باشند. در حقیقت پرتغال در فهرست بهترین کشورهای جهان به عنوان مقصد مهاجران است.
بر اساس تحقیقات انجام شده پرتغال رده های بالای جهانی را در خصوص سطح بالای کیفیت زندگی به خود اختصاص داده. این نتایج در خصوص امکانات بهداشتی – درمانی، امنیت زندگی و … نیز وجود دارد. جالب است بدانید که InterNation نیز به نوعی پرتغال را برای مهاجرت معرفی می کند آن هم به کسانی که می خواهند زندگی خوبی داشته باشند. معیاری که برای زندگی خوب بیان شده هم با کیفیت بالای زندگی در این کشور ارتباط دارد و هم ویژگی های طبیعی و محیطی این کشور.
مطالعات و تحقیقات نشان از این دارند که 93% از افراد مورد بررسی از زندگی و مهاجرت به پرتغال راضی و خوشحال هستند و کشور پرتغال در فهرست خوشبختی مقام سوم را در جهان کسب کرده است. جالب است بدانید که یکی از نکاتی که افراد در رضایت خود از زندگی در پرتغال به آن اشاره کرده اند بحث امنیت چه از لحاظ زیستی و اجتماعی و چه از بعد اقتصادی بوده است.

همیشه و در همه حال

راحت ترین روش مهاجرت

شاید چیزی به عنوان راحت‌ترین یا دشوارترین را برای مهاجرت از اساس بی معنی باشد چرا که آنچه که مسیر مهاجرت را برای شماسخت یا آسان می کند رابطه مستقیم با شرایط شما دارد. در واقع بهترین راه این است که فرم ارزیابی موسسه را پر کنید، شرایط خود را بیان نمایید تا مشاورین ما نیز بهترین و ساده ترین روش مهاجرت متناسب با شرایط شما را در اختیارتان بگذارند و مطمئن باشید در این راه تنها نیستید؛ SYIP همیشه همراه شماست.
در این میان سن، سواد، مدارک تحصیلی، بودجه و بسیاری از فاکتورهای دیگر وجود دارند که در انتخاب روش مهاجرت برای شما دخیل هستند. در واقع نمی توان برای همه یک نسخه پیچید. هزاران کلید برای این در وجود دارد و ما کلید طلایی شما را از میان آن همه پیدا خواهیم کرد.