تماس با ما

351-919-841-025+

Porto - Portugal

info@seeyouinportugal.com

دفتر پرتغال

Rua de Guerra Junqueiro 417

4150-389

Porto – Portugal

دفتر تبریز

جاده تبریز به صوفیان، شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، خیابان ایران، شرکت پارمیس مبل تبریز

تلفن: 90 – 66387 324 041

کدپستی: 1646 915 518

دفتر کرج

کرج، فلکه اول گوهردشت، برج نیکامال، طبقه 8 واحد 4

تلفن: 8 – 56957 342 026

تلفن: 56875 342 026

کدپستی: 2887 498 314

زندگی در پرتغال

مزایای زندگی در پرتغال

شاید وقتی به کشور رویایی تان فکر میکنید تصاویر پرتغال هم پیش چشمتان بیاید؛ خب چیز عجیبی نیست. این کشور اروپایی حس و حال گرم و دلنشینی دارد و دانستن مزایای آن شاید برایتان جالب باشد. پس در ادامه با ما باشید تا بیشتر با مزایای زندگی در پرتغال آشنا بشوید.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال

– طبیعت
پرتغال با طبیعت بکر و چشم نوازش و البته آب و هوای مطلوب و مدیترانه ای، قطعا می تواند در لیست کشورهای رویایی شما قرار بگیرد. آب و هوای این کشور نیز بسیار دوست داشتنی و مطلوب است و سرسبزی و زیبایی همیشگی آن حال و هوای شما را تازه می کند.
– آرامش در کنار جریان زنده زندگی
اما مزیت پرتغال فقط طبیعتش نیست، شهرهای رنگارنگ پرتغال در کنار آرامشی که دارند بسیار زنده اند و جریان زندگی را در آنها خیلی محسوس می توانید حس کنید.
– مهمان نوازی مردم پرتغال
بارها از مهمان نوازی و خونگرمی پرتغالی ها گفته‌ایم، اما یکی از نکات بسیار دوست داشتنی در مورد این کشور این است که اغلب پرتغالی ها به زبان انگلیسی تسلط دارند و شما در آنجا کمتر احساس غربت می کنید.

– خرید ملک در این کشور آسان است!
اگر پرتغال را برای زندگی انتخاب کرده باشید می توانیم این خبر خوب را به شما بدهیم که در این کشور اروپایی خرید ملک آسان است. در واقع برای خرید ملک در پرتغال فقط وجود پاسپورت و شماره مالیاتی کافی است. افرادی که کارت اقامت دارند، به راحتی می‌توانند وام خرید خانه دریافت کنند. ایرانیانی که کارت اقامت موقت دارند باید ۲۰ درصد از قیمت مسکن را به عنوان پول اولیه پرداخت کنند و بانک تنها ۸۰ درصد از وام را پوشش می‌دهد. اما افرادی که کارت اقامت دائمی دارند، مانند پرتغالی‌ها باید ۱۰ درصد هزینه را پیش پرداخت کنند و ۹۰ درصد مابقی را با وام با بهره ۲٫۵ درصد پرداخت کنند.
– هزینه زندگی مناسب
از سوی دیگر هزینه های زندگی نیز در این کشور نسبتا مناسب است و در واقع دخلتان همیشه با خرجتان می خواند.
پرتغال اساسا کشور جالبی است؛ از یک طرف پر از رنگ و شور و هیجان است و با جشن ها و فستیوال های همیشگی اش روح زندگی در آن جریان دارد، از سوی دیگر کشوری است پر از آرامش و امنیت که می توانید با فراغ بال زندگی آسوده و آرامی را در آنجا داشته باشید. بنابراین زندگی در پرتغال شاید یکی از خاص ترین تجربیات زندگی شما باشد.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
زندگی در پرتغال

در کنار شما ایستاده‌ایم

از مزایای پرتغال گفتیم، اما این کشور کاستی‌هایی نیز دارد که گذر زمان و همچنین کمک‌های بی‌پایان ما به شما بدون شک بر این کاستی‌های غلبه خواهید کرد.

– خانه های قدیمی و با کیفیت پایین
در قسمت قبل از خرید آسان خانه در این کشور گفتیم؛ در این میان بافت قدیمی پرتغال خانه هایی با کیفیت پایین دارد، در واقع این خانه های قدیمی در فصل سرما تا حدودی سرد هستند و سیستم گرمایش آنها مناسب نیست.البته شما در اینگونه موارد می توانید یک سیستم گرمایش مرکزی تهیه کنید.
– سیستم بوروکراسی
یکی دیگر از ایرادات این کشور سیستم بوروکراسی آن است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که کارهای خود را در پرتغال به موقع آغاز کنید. واقعیت این است که چگونگی پشت سر گذاشتن بوروکراسی در این کشور می تواند برای شما به یک چالش تبدیل شود.
– هزینه بالای برخی وسایل
برایتان از هزینه های پایین زندگی در پرتغال گفتیم؛ اما باید بدانید همه چیز مثل خورد و خوراک در پرتغال ارزان نیست. برخی چیزها مثل برق و بنزین گران هستند. ماشین، اسباب و اثاثیه منزل و لوازم آرایشی – بهداشتی را هم می توانید به لیست وسایل گران در پرتغال اضافه کنید.
– زبان پرتغالی
زبان پرتغالی! بله این شاید یکی از دشواری های زندگی در پرتغال برای شما باشد. یادگیری زبان پرتغالی برای زندگی روزمره در این کشور آنچنان زمان نمی برد، اما اگر می خواهید به گروهای دوستی پرتغالی ها وارد شوید و با جامعه انس بگیرید یادگرفتن ریزه کاری های زبان پرتغال زمان بیشتری می برد. ناگفته نماند که زبان پرتغالی نه به اندازه زبان های چینی و عربی اما یکی از زبان های سخت دنیا به شمار می رود.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال

نگران کاستی‌های مقصد جدید نباشید

زندگی در هر مقصد جدیدی مزایا و کاستی‌های مختص به خود را دارد، اما ما در کنار شما هستیم تا با استفاده از سالها تجربه، در کنار شما کاستی‌ها را به مزیت تبدیل کنیم.