تماس با ما

351-919-841-025+

Porto - Portugal

info@seeyouinportugal.com

دفتر پرتغال

Rua de Guerra Junqueiro 417

4150-389

Porto – Portugal

دفتر تبریز

جاده تبریز به صوفیان، شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، خیابان ایران، شرکت پارمیس مبل تبریز

تلفن: 90 – 66387 324 041

کدپستی: 1646 915 518

دفتر کرج

کرج، فلکه اول گوهردشت، برج نیکامال، طبقه 8 واحد 4

تلفن: 8 – 56957 342 026

تلفن: 56875 342 026

کدپستی: 2887 498 314

اماکن تاریخی پرتغال

کشور اماکن تاریخی

اماکن تاریخی پرتغال

لیسبون شهر معماری‌های زیبا

همانطور که می دانید شهر لیسبون رابطه تنگاتنگی با تاریخ دارد. لیسبون شهر معماری های زیباست و پر است از سازه های گوتیک، باروک، رومانِسک، مدرن و حتی پست‌مدرن. «هتل پِستانا»ی این شهر بسیار در جهان معروف است که در اصل قصری باشکوه به یادگار مانده از قرن نوزدهم است. « تُوره دِ بِلم» هم بنای مشهور شهر لیسبون است که انواع و اقسام کاربری ها را تا به حال تجربه کرده. زمانی زندان بوده و روزگاری شکل و شمایل ناقوس دریایی را به خود گرفته است. این بنا در حیقت یادگاری است از دوران طلایی اکتشاف سرزمین‌های جدید و سیطره نیروی دریایی پرتغال بر دریاها و اقیانوس‌های جهان.

یکی از جالب ترین دیدنی های این شهر گالری‌های رومی زیرزمینی است که تنها سالی یکبار برای عموم قابل بازدیدند. حالا چرا؟ چون این راهروهای تو در تو غیر از ماه سپتامبر همواره پر از آب هستند. پس اگر برای بازدید از این راهروها می روید توقع ایستادن در یک صف طولانی را داشته باشید. 

 
see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
اماکن تاریخی پرتغال

پورتو شهر کلیساهای باشکوه

پورتو نیز پر است از کلیساها و کاخ های قدیمی با معماری هایی زیبا. در این میان برج و کلیسای کلریگوس شاید شاخص ترین نماد این شهر باشد. برجی 75 متری که از دور به موشکی مانند است که به آسمان راه دارد. هر جای این شهر بزرگ که باشید این ساختمان موشکی شکل به چشمتان می خورد و حتما پیشنهاد می شود که یک بار هم که شده به بالای این برج رفته و شهر را از آنجا نگاه کنید که لذتی فراموش شدنی دارد؛ انگار که نمایی پانورامیک از شهر، ساحل و رودخانه دورو پیش چشمانتان است.

پالاسیو دا بولسا هم همان طور که از نامش پیداست، کاخی قدیمی با معماری قرن نوزدهمی است که در گذشته برای خودش بازار بورد بوده؛ مثلا وال استریتِ پورتو. این کاخ بورس با چیدمان و اتاق های بزرگ و البته اتاق طلایی رنگ خیره کننده اش شما را در ذهنتان تبدیل به بازرگانی ثروتمند می کند که برای تجارتی پرسود به این شهر آمده اید؛ پس آماده تجربه ای پر زرق و برق باشید. یکی از دیدنی ترین کلیساهای این شهر کلیسای سه است که با شکل قلعه مانندش در مرکز شهر واقع شده و تاریخ ساخت آن به قرن 12 میلادی بر می گردد.

اماکن تاریخی پرتغال

اورا شهر میراث فرهنگی یونسکو

اوررا نیز شهری زیبا و تاریخی است که با جذابیت هایش در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده. تنوع سبک های معماری، بناها و کاخ ها و هزارتوهای کهن تنها بخشی از چشم اندازهای تاریخی این شهر هستند. معابد قطعا یکی از مهم ترین دیدینی های تاریخی جهان به شمار می روند و این شهر یکی از قشنگ ترین معلبد جهان را در خود جای داده؛ معبد «دایانا». این معبد که به جامانده از دوران امپراطوری روم باستان است و بعدها به قلعه ای دوران قرون وسطی ای تبدیل شد؛ در بالاترین نقطه و در میدان اصلی این شهر واقع شده و که بسیار دیدنی و زیباست.
کلیسای استخوانی هم برای خودش جایی عجیب و غریب و تماشایی است یک جورهایی شبیه فیلم های ترسناک هالیوودی است. این یک کلیسای کوچک استخوانی در “اوررا” است که دیوارهایش از استخوان و جمجمه های انسانی ساخته شده تا مرگ را یادآوری کند.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
اماکن تاریخی پرتغال

گیمارش و براگا

اگر می خواهید شمال پرتغال را به خوبی گشته باشید دیدار از براگا ضروری است. براگا در واقع شهری مذهبی و تاریخی است که قدمت آن به 279 پیش از میلاد باز می گردد و تا به امروز هم پایتخت مذهبی پرتغال محسوب می شود. این شهر که در واقع سومین شهر بزرگ پرتغال است پر است از بناها، کاخ ها و کلیساهای زیبا و باشکوه که اگر اهل سفر به شهرهای تاریخی هستید باید از این شهر دیدن کنید.
کلیسای جامع برگا شاید یکی از مهم ترین بناهای تاریخی و جذاب این کشور باشد. نکته قابل توجه درباره این کلیسا معماری چشم نواز آن است که در واقع ترکیبی است سبک های باروک، گوتیک و رومانسک است. موزه کلیسا هم که برای خود حال و هوای خاصی دارد؛ انبوهی از هنرهای مذهبی و ایوان و معبد در مجاورت خود دارد که بسیار دیدنی است.