تماس با ما

+1-800-456-478-23

Lisbon - portugal

info@seeyouinportugal.com

مهاجرت به پرتغال

ویزای استارت آپ

یکی از روش های اخذ اقامت پرتغال ثبت شرکت در این کشور است که البته شما می بایست اقداماتی را پیش از این امر انجام دهید. اما نگران نباشید See You in Portugal اینجاست تا هیچکدام از سوالات شما در این زمینه بی پاسخ باقی نماند.
پرتغال در این سال ها به نوعی به عنوان قطب تجاری بین سه قاره اروپا، آفریقا و آمریکا شناخته می شود و طبعا سرمایه گذاری در این کشور آینده درخشانی دارد.
به طور کلی شش نوع شرکت در زمینه سرمایه گذاری در پرتغال وجود دارد:
شرکت های دولتی، شرکت خصوصی محدود، مشارکتی محدود، مشارکتی عمومی، شرکت با سهامداران تک، شرکت آنلاین.
از سوی دیگر ثبت شرکت در پرتغال مزایای متعددی دارد که از آن جمله می توان به اخذ اقامت اروپا، اخذ اقامت پرتغال، اخذ ویزای طلایی پرتغال، مالکیت شرکت بدون نیاز به شریک پرتغالی و امکان درخواست پاسپورت پرتغال بعد از اخذ اقامت دائم اشاره کرد.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در پرتغال:
مهاجرت به پرتغال

افتتاح شعبه بین‌المللی در پرتغال

و یک خبر خوشحال کننده برای سرمایه گذاران خارجی؛ شما می توانید یک شعبه از شرکت خود را در این کشور تاسیس کنید، که البته افتتاح این شعبه مستلزم تبعیت از قوانین شرکت های چند ملیتی است اما در عین حال مالک شرکت می تواند یک فرد غیر پرتغالی باشد. حوزه فعالیت شرکت به طور کلی توسط شرکت مادر تعریف می‌شود. تیم مدیریتی شعبه می‌تواند مستقل از شرکت مادر باشد و یک حساب بانکی برای شرکت مربوطه در پرتغال باز کند.
طبق قوانین کشور پرتغال، سرمایه و دارایی مورد نیاز برای ثبت شعبه شرکت خارجی در پرتغال از شعبه مادر و شرکت خارجی تامین می‌شود. ثبت نام ترازنامه شرکت خارجی و اظهارات سود و زیان هر سال در رجیستری تجاری پرتغالی، توسط شرکت مادر بررسی می‌شوند.
البته این افتتاح شعب الزامات خاصی هم دارد که از آن جمله می توان به وکالتنامه اعضای هیئت مدیره، تفاهم نامه و اساسنامه شرکت مادر، صورتجلسه‌های مجمع عمومی یا هیئت مدیره مبنی بر افتتاح شعبه در پرتغال، نماینده قانونی شعبه و کپی گواهی ثبت شرکت مادر اشاره کرد.
روند برنامه به این صورت است که یک شرکت استارتاپ برای شما در پرتغال تاسیس می شود و شرکت انکوباتور با تحقیق و بررسی این شرکت را به مدت 3 سال کاملا پشتیبانی می کند. بعد از 3 سال پشتیبانی و سر پا کردن بیزینس، شرکت به شما تحویل داده خواهد شد. پس از 3 سال که مدل اولیه کسب و کار تصدیق می شود، متقاضی در مسیر اخذ اقامت دائم پرتغال یا پاسپورت اروپا قرار می گیرد.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال
مراحل ثبت شرکت در پرتغال
راه‌های مهاجرت به پرتغال

سایر روش‌های مهاجرت به پرتغال

ویزای استارتاپ روشی آسان برای مهاجرت به پرتغال است، اما آیا با سایر روش‌های مهاجرت به پرتغال آشنا هستید؟