تماس با ما

+1-800-456-478-23

Lisbon - portugal

info@seeyouinportugal.com

گلدن ویزا

سرمایه‌گذاری در پرتغال

کشور پرتغال فرصتهای با ارزشی را برای سرمایه‌ گذاری در پروژه‌های تجاری خود ایجاد نموده است. در این میان گذشته از سرمایه گذاری در ملک روش های دیگری نیز وجود دارد که با سرمایه گذاری بتوانید به پرتغال سفر کنید. در واقع برای یک تبعه خارجی مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری پرتغال یکی از راه های زود بازده و آسان برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم این کشور می باشد.
باید گفت که هدف افراد جهت سرمایه گذاری در پرتغال متفاوت است، برخی جهت کسب سود و برخی دیگر برای دریافت اقامت دائم و تابعیت این کشور اقدام به سرمایه گذاری در پرتغال می نمایند.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال

ابتدا باید بدانید که طبق قوانین مهاجرتی کشور پرتغال برای افرادی که از طریق سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند به طور کلی دو کارت اقامت صادر می شود؛ کارت اول دو ساله و کارت دوم 3 ساله. (که البته برای ویزای دانشجویی شرایط متفاوت است و در واقع 5 کارت صادر می شود).
البته این روش درکنار مزیت هایی که داشته و یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به این کشور است طبعا معایبی نیز دارد. یکی از مهم ترین چالش های پیش روی مهاجران در این زمینه به خصوص خرید ملک، آژانس های املاک غیر مجاز است که با فریب مهاجران سرمایه افراد را از بین می برند، قطعاً این موضوع برای مهاجرانی که آشنایی کامل با قوانین و شرایط کشور پرتغال ندارند مشکل ساز خواهد شد.
از دیگر مشکلات مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری یادگیری زبان پرتغالی می باشد، درواقع انجام فعالیت های اقتصادی در این کشور مستلزم یادگیری زبان پرتغالی است و در صورتی که به این زبان آشنا نیستید با چالش های مختلفی در معاملات رو به رو خواهید شد.

75
marketing analysis
65
business innovation
90
finance strategy
45
corporate management
see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال
مزایای ویزای سرمایه‌گذاری:
راه‌های مهاجرت به پرتغال

سایر روش‌های مهاجرت به پرتغال

ویزای سرمایه‌گذاری روشی آسان برای مهاجرت به پرتغال است، اما آیا با سایر روش‌های مهاجرت به پرتغال آشنا هستید؟