اگر قصد خرید ملک برای زندگی و یا سرمایه‌گذاری آینده‌‍نگرانه در یک کشور زیبا و آرتم هستید، پیشنهاد ما به شما خرید ملک در کشور پرتغال است.

کاوش بیشتر
خرید ملک در پرتغال - سرمایه گذاری در پرتغال

اگر هر نوع درآمد غیر فعال دارید که برای انجام آن نیاز به حضور در مکان یا دفتری خاصی نیست، ویزای تمکن مالی (D7) ایده‌آل برای مهاجرت شما به پرتغال است.

کاوش بیشتر
ویزای تمکن مالی پرتغال D7
شبکه‌های اجتماعی

ما را دنبال کنید.

رشد مهاجرت به پرتغال

رشد مهاجرت به پرتغال

رشد مهاجرت به پرتغال را می‌توان در آمارهای AIMA به وضوح دید. سال گذشته بیش از یک میلیون خارجی در پرتغال زندگی می کردند. این یک رکورد است که نشان دهنده رشد 130 درصدی نسبت به سال 2022 است. داده ها نشان می دهد که در یک دوره حدود 5 ساله ، تعداد مهاجران در کشور پرتغال عملا دو برابر شده است. بر اساس داده های موقتی که توسط آژانس ادغام، مهاجرت و پناهندگی (AIMA) گزارش شده است، در مقایسه با سال گذشته، 392 هزار نفر دیگر اقامت کشور پرتغال را دریافت کرده اند.
در صبح روز اول نوامبر 1755، یکی از قوی ترین زمین لرزه های اروپا لیسبون را لرزاند. یک فاجعه کم نظیر با قدرت حدود 9 ریشتر و با ابعادی وسیع!!! تا پایان هفته پس لز زلزله، 75000 نفر در لیسبون بر اثر زلزله و سونامی حاصل از آن جان خود را از دست دادند و این زلزله سال 1755 را به یکی از مرگبارترین بلایای طبیعی تبدیل کرد که تا کنون جهان تجربه کرده است. این ویرانی باعث شد بسیاری از پرتغالی ها اعتقادات مذهبی خود را زیر سوال ببرند و این رویداد وحشتناک از آن زمان تاریخ لیسبون را شکل داده است.
کارت قرمز و زرد رو در فوتبال شنیده بودیم. اما کارت سفید؟ این دیگه از کجا پیداش شد؟!روز شنبه 21 ژانویه سال 2023 یک روز تاریخی در فوتبال پرتغال و دنیا بود. در این روز برای اولین بار در تاریخ داور یک مسابقه فوتبال از کارت سفید استفاده کرد.در مسابقه فوتبال زنان مابین دو تیم قدرتمند بنفیکا و اسپورتینگ وقتی یکی از تماشاچیان از حال رفت، تیم‌های پزشکی هر دو تیم برای کمک بر بالین این تماشاچی حاضر شده و به مداوای او پرداختند. به همین خاطر و برای قدردانی از این تیم‌ها داور دست به جیب شد.! بله داور دست به جیب شد و اینبار نه برای تنبیه دو تیم بلکه برای تشویق از جیب خود کارت سفید بیرون آورد. این منظره برای اولین بار در دنیا در پرتغال اتفاق افتاد و با تشویق زیاد 15 هزار تماشاچی این دو تیم مواجه شد.
عمر ویزای طلایی سر آمده، افراد علاقهمند به دریافت اقامت از طریق خرید ملک حالا باید در مناطق خودمختار آزور و مادیرا یا در قلمروهای داخلی، لیسبون، پورتو، آلگاروه و دیگر مناطق خارج از محدوده ملک خریداری کنند. حالا دیگر بهترین مسیر برای مهاجرت به پرتغال، برنامه‌ی جدید DNV است.
وقتی در مورد مهاجرت به یک مقصد جدید در اینترنت سرچ کنید متوجه می‌شوید که برای مهاجرت از سه کلمه immigrate, emigrate و migrate استفاده میشه. ما در این مطلب در مورد تفاوت این سه کلمه صحبت می‌کنیم تا اگر در حین مراحل مهاجرت بهشون احتیاج داشتین بتونید به صورت صحیح ازشون استفاده کنید.