تماس با ما

+1-800-456-478-23

Lisbon - portugal

info@seeyouinportugal.com

مهاجرت به پرتغال

مهاجرت از طریق ازدواج

اگر همسر شما پرتغالی باشد شما می توانید به واسطه او تابعیت کشور پرتغال را اخذ کنید. در واقع غیرپرتغالی هایی که به مدت سه سال یا بیشتر با یک تبعه پرتغال ازدواج کرده باشند می توانند تقاضای تابعیت پرتغال کنند و حتی لازم نیست که این سه سال را در پرتغال زندگی کرده باشید.
شاید پیگیر کمدی های عاشقانه ای مثل The Green Card یا The Proposal بوده باشید. باید این نکته را بدانید که در خصوص کیس ازدواج برای اخذ تابعیت ادارات دولتی دقت بسیار زیادی را در تمام جزئیات دخیل می کنند.
نکته جالب اینجاست که در این زمینه حتما نیاز به قرارداد ازدواج نیست و روابط پایدار و طولانی مدت همان شرایط ازدواج رسمی را دارد.
البته باید بدانید که صرف اینکه با یک فرد پرتغالی ازدواج کرده باشید به این معنا نیست که پاسپورت شما تضمین باشد. در این مسیر می بایست ثابت کنید که این ارتباط یا ازدواج کاملا واقعی است. به هر طریق حتی اگر این پروسه کمی سخت باشد ولی این اطمینان را به شما می دهیم که پرتغال در اکثر موارد به همسر اقامت و و اجازه زندگی و کار در پرتغال را می دهد.

مهاجرت به پرتغال

مهاجرت از طریق تولد

گرچه به دنیا آمدن در یک کشور برای بسیاری از کشورها حق شهروندی را در پی دارد، اما در پرتغال این پروسه چندان ساده نیست. با این اوصاف اگر :
– شما از یک پدر و مادر پرتغالی به دنیا آمده باشید
– شما حداقل از یک پدر و مادر در پرتغال متولد شده باشید که حداقل 2 سال در پرتغال اقامت داشته اند (قبل از 2018 این مدت زمان 5 سال بود) و در آن زمان کارمند دولت پرتغال نبودید
– شما در پرتغال به دنیا آمده باشید و تابعیت دیگری نداشته باشید
می توانید از طریق این امر امید به اخذ حق شهروندی پرتغال را داشته باشید.

see you in portugal - مهاجرت به پرتغال
مهاجرت به پرتغال

مهاجرت از طریق همراه

مردم کشورهای غیراروپایی با مجوز معتبر تحصیلی، می‌توانند به همسر، فرزندان یا فرزند خوانده خود ملحق شوند. شما باید مدارکی برای اثبات رابطه خود تهیه کنید تا بتوانید ویزاها و مجوزهای لازم را دریافت کنید.
اگر قصد دریافت اقامت برای پدر و مادر خود داشته باشید، مشاورین ما در See You in Portugal بهترین مشاوره را جهت اخذ کارت رزیدنسی برای خانواده شما ارائه خواهند داد. این کارت همچون سایر کارت های دیگر شامل تابعیت پرتغال و پاسپورت اروپایی می شود.

مهاجرت به روشی صحیح

صرف مهاجرت خود دارای پیچ و خم‌های زیادیست که هر مرحله از آن نیازمند برنامه‌ریزی و تحقیق دقیقی است. آشنایی با تمامی مراحل ایجاب می‌کند تا از متخصصان این حوزه کمک گرفته و راه را کوتاه کنید و در حین آن با برنامه‌ریزی صیحیح و دقیق، چشم به آینده‌ای جدید داشته باشید.